Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Buz Bardak

                     !!!  BUZ BARDAK  !!!

İKİ CİDAR ARASINDAKI VE TABANINDAKİ BOŞLUKTA SOĞUTMA SIVISI BULUNAN VE DERİN DONDURUCUDA DONDURULDUĞUNDA İÇECEKLERE HİÇ BUZ ATILMADAN TÜKETİLMESİNİ SAĞLAYAN TASARIMDIR.

             BUZ BARDAK İÇECEKLERE HİÇ BUZ KATILMADAN KULLANILAN BİR ÜRÜNDÜR.BUZ BARDAK DAYANIKLI POLİKARBONAT PLASTİKTEN ÜRETİLMİŞ OLUP,0-6 AYLIK BEBEKLERİN BİBERON MALZEMESİNİN EN KALİTELİSİNDEN ÜRETİLMEKTEDİR. DERİN DONDURUCUDA SAATLERCE,GÜNLERCE,HAFTALARCA,HATTA YILLARCA BİLE DURSA KIRILMAZ,ÇATLAMA YAPMAZ VE KESİNLİKLE HİÇ BİR ŞEKİLDE ZARAR GÖRMEYECEK KADAR DAYANIKLIDIR.SAĞLIK YÖNÜNDEN SU KAYNATILMADAN BUZ HALİNE GETİRİLİP İÇECEKLERİN İÇERSİNE KATILAN BUZ SAĞLIĞA ZARARLIDIR.TÜM BU ETKİYİ TAMAMEN ORTADAN KALDIRAN BUZ BARDAK AYNI ZAMANDA İÇECEKLERİN İÇİLİRKEN DAHA SOĞUK-EXTRA DAHA SOĞUK İÇECEK İÇİLMESİNİ SAĞLIYOR.İÇECEĞİNİZİ YUDUMLARKEN ISINACAKMI DÜSÜNCESİYLE DAHA HIZLI İÇMEYE GEREK KALMAYACAK.BU SAYEDE MÜŞTERİLER İÇECEKLERİNİ 1.5 SAATE VARAN SOĞUKLA VE KEYİFLE İÇEBİLECEKLER.

 

                GÜNÜMÜZDE TÜKETİLEN İÇECEKLER ISINMASIYLA BİRLİKTE İSRAF-ZİYAN VE ZARARI DA GETİRMEKTEDİR. BU OLUMSUZ ETKİLER SEKTÖRLERİ İŞLETMELERİ ZARAR ETTİREN UNSURLARDIR.İÇECEK MÜŞTERİLERE NE KADAR SOĞUK SUNULURSA İÇECEK OKADAR LEZZETLİ OLUP İŞLETMENİN HİZMET KALİTESİNİ ÖN PLANA ÇIKARACAKTIR.BUZ BARDAK TÜM BU OLUMSUZ ETKİLERİ ORTADAN KALDIRACAK OLUP DAHA ÇOK İÇECEK TÜKETİLMESİNİ SAĞLAYACAKTIR.İÇECEK FİRMALARININ KALİTESİNİ ISPATLAYACAK, İNSANLARIN DAMAK ZEVKİNİ BOZMAYACAK,TAVSİYE EDİLEN SOĞUKLUKTA İÇİLDİĞİNDEN DOLAYI İÇECEK DAHA LEZZETLİ DAHA TAZE  İÇİLEBİLECEKTİR. BUZ BARDAĞIN BU OLUMSUZ ETKİLERİ ORTADAN KALDIRACAĞINDAN DOLAYI  YENİ VE FARKLI BİR ÜRÜN OLACAĞINDAN BEĞENİ TOPLAMASI VE BU SAYEDE DÜNYAMIZIN VE ÜLKEMİZİN SICAK YERLEŞİM ÜLKELERİ BÖLGELERİNDEKİ OTELLERİ,BARLARI,PLAJLARI,RESTURANTLARI,CAFELERİ VE TÜM SOSYAL AKTİVİTASYON BÖLGELERİNDE BUZ BARDAĞI TANITMAK İÇİN FIRSAT OLUŞTURMAK VE FIRSATI (PAZARINDA)PAZARLAMAKTIR.PAZAR FIRSATI OLAN DÜNYANIN 4 MEVSİM SICAK ÜLKELERİNDE BUZ BARDAĞI PAZARLAMAK TANITMAK FIRSAT VE TAM İSABETLİ OLACAKTIR.VE BU SAYEDE PAZAR SEKTERÜNÜ DAHA GENİŞ BİR ALAN YAYABİLMEK SEKTÖRDEKİ BU AÇIK FIRSATI DEĞERLENDİRMEKTİR.EĞER  DÜŞÜNÜRSE BUZ BARDAK DERİN DONDURUCU (DEEP FREEZE)OLAN HER YERDE KULLANILACAĞI İÇİN OFİSLERDE,EVLERDE,İŞYERLERİNDE MİSAFİRLERİNİZLE EŞİNİZLE DOSTLARINIZLA RAHATCA KEYİFLE KULLANILABİLİNİR.HAVA ALANLARI-OTOBÜS TERMİNALLERİ-AVM-SÜPERMARKETLER-HİPER MARKETLER-HEDİYELİK EŞYA SATILAN YERLER-PETROL İSTASYONLARININ MARKETLERİ-BAKKALLAR-BÜFELER-PROMOSYON FİRMALARI-İÇECEK SEKTÖRÜNDEKİ MARKALAR-SU FİRMALARI REKLAM PROMOSYON İÇİN KULLANMAK İSTEYEBİLİR.BUZ BARDAK SATILABİLİNİR  VE PAZARLANABİLİR.

 

  BUZ BARDAK (TPE) TÜRK PATENT ENSTİTÜSÜ TARAFINDAN TESCİLLENMİŞ BİR MARKADIR. 

 

                       BUZ BARDAK NEDİR ?

*BUZ BARDAK İKİ CİDAR ARASINDA VE TABANINDAKİ BOŞLUKTA ÖZEL BİR SOĞUTMA SIVISININ BULUNDUĞU VE (DERİN DONDURUCU) DEEP FREZ DE DONDURULDUĞUNDA İÇECEKLERE HİÇ BUZ KATILMADAN TÜKETİLMESİNİ SAĞLAYAN EXTRA ÇOK DAHADA SOĞUK İÇİM KEYFİ VEREN ÖZEL BİR BULUŞ VE TASARIMDIR..

 

BUZ BARDAK NERELERDE KULLANILIR ?

*DERİN DONDURUCU OLAN TÜM YERLERDE KULLANIMA HAZIR HALE GELECEKTİR.

*OFİS,CAFE,RESTORANT,OTEL,PLAJ,HAVUZ KENARLARINDA,OTOBÜS,ARABA,UÇAK,DENİZ SEYEHATLERİNDE VE EVLERİNİZDE KEYİFLE KULLANABİLİRSİNİZ.

 

TÜKETİLEBİLİR İÇECEKLER ?

*TAZE SIKILMIŞ MEYVE SULARI ÖZLERİ VE KONSANTRELERİ,MADEN SULARI,COLA,GAZOZ,SU,AYRAN,ALKOLLU İÇECEKLER VE DONDURMA VB.TÜM SOĞUK TÜKETİLEBİLECEK ÜRÜNLERDE KULLANILIR.İÇECEKLERİN İÇİNDE BUZ OLMADIĞINDAN DOLAYI MİKROP BATTERİ ÜRETMEZ. TADI BOZULMAZ,SULANMAZ,DAKIKALAR ILERLEDIKCE ISINACAĞI YERDE DAHADA SOĞUK OLMAYA BAŞLAR.30 DERECELİK BİR İÇECEĞİ BUZ BARDAĞA KOYDUĞUNUZDA YAKLASIK 5-6 DAKİKA İÇERSİNDE 9 DERECENİN ALTINA DÜŞÜRÜR.

 

ÜRÜNÜMÜZÜ FARKLI KILAN UNSURLAR ? VE TERCİH SEBEPLERİ ?

           BARDAK YAŞANTIMIZDA OLMASSA OLMAZLARIMIZIN ARASINDA BİR BAĞIMLILIK YAŞAM BAĞIMIZDA  VE YAŞAM KAYNAGIMIZ OLAN SUYU-SIVISININ TÜKETİLMESİ ARACIDIR.BARDAK AYRI BİR SEKTÖRDÜR;ÇÜNKÜ BARDAK BİR ESTETİKTİR,AHLAKTIR, KÜLTÜRDÜR,ZARIFLIKTİR TERCİH VE ALIŞKANLIK SEBEBİDİR.BU TERCİH İÇİRSİNDE BARDAĞIN ÖZELLİĞİDE ÇOK BÜYÜK BİR ÖNEM TAŞIMAKTADIR.İNSANLAR BARDAĞI TANIDIKLARI İÇİN YENİ ÖZELLİK ARAMA ARAYIŞINA GİRER VE FARKLI ÖZELLİKTE-TASARIMDA VE RENKTE BARDAK ARARLAR.BUZ BARDAĞIN ÖZELLİĞİNİ ÖĞRENDİKLERİNDE BUZ BARDAĞI ALMA İHTİYACI DUYULABİLİR

 

 

 

                              

Buz Bardak 2012 Tüm Hakkı Saklıdır. Tasarım ve Kodlama:Yaztek Teknoloji